İlişkiler

Ona Çıkma Teklif Etmenin 8 Eşsiz Ve Romantik Yolu

Bir kadından randevu istemek, onu çoktan etkilemiş olsanız bile, bazen sizi gergin ve endişeli hale getirebilir. Birbirinizle yoğun bir konuşma yapıyor olsanız da, potansiyel bir kız arkadaşınıza nasıl randevu isteyeceğinize karar verirken biraz stresli hissedebilirsiniz. Zaman zaman, ona bir mesaj veya telefonla çıkma teklif etmeyi tercih edebilirsiniz, ancak daha sonra başka yollar aramaya çalışabilirsiniz. Pekala, ona sevimli ve benzersiz bir şekilde çıkma teklif etmek istiyorsanız, o zaman size ezber bozan fikirlerle yardımcı olmak için buradayız. Daha fazlasını okumak için makaleyi okumaya devam edin.

Dizi

1. Radyoda Ona Sor

Radyo dinlemeyi seviyorsa, kesinlikle ona bir radyo programında çıkma teklif etmeyi düşünebilirsiniz. Radyo dinlemese bile, belirli bir şov için ona bir mesaj ayırabilir ve ondan o programı dinlemesini isteyebilirsiniz. Bunun için, dinleyicilerin bir mesajı iletmesine veya adamasına izin veren bir şov bulabilirsiniz.

Dizi

2. Bir Notla Birlikte Bir Buket Çiçek Gönderin

Sadece randevuda buluştuğunda ona çiçek verebileceğini kim söyledi? Pekala, kesinlikle ona içinde bir not olan bir buket çiçek göndermeyi düşünebilirsiniz. Güzel bir buket yapmak için lilyum, gül vb. Birkaç güzel çiçek seçebilirsiniz. Bundan sonra, seninle bir randevuya çıkmak isteyip istemediğini soran soruyla birlikte samimi bir mesaj yazabilirsin. Bahse gireriz ki, bu jestinizi kesinlikle beğenecek ve sizi geri çevirmeyecektir.

Dizi

3. Üzerinde Mesaj Yazan Pasta Yapın

Kızınıza çıkma teklif etmenin diğer benzersiz yollarından biri, onun için lezzetli bir pasta pişirmek ve üzerine bir mesaj yazmaktır. Sizinle randevuya çıkacaksa soruyu yazmak için pastanın kremasını kullanabilirsiniz. Bundan sonra, pastayı ona paketleyebilir veya bir resmini gönderebilirsiniz. Bu davranışından etkileneceğinden ve seninle çıkmayı reddetmeyeceğinden eminiz.

Dizi

4. Bir Teklifle Onu Şaşırtın

Filmlerde ve TV şovlarında bir erkeğin hanımına aşkını nasıl önerdiğini görmüş olmalısınız. Süslü ve rüya gibi bir şey planlamanıza gerek yok. Bir kartona bir mesaj yazıp, siz dışarıda mesajı tutarken pencereye gelmesini isteyebileceğiniz gibi basit ama romantik tarih fikirleriyle gelebilirsiniz. Ayrıca bir tabağı gül yapraklarıyla süsleyebilir ve ‘benimle buluşur musun?’ Yazabilirsin. ve sonra ona bir resmini gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken çok şey var.

Dizi

5. Ona Bir Kutu Çikolata Gönderin

Çikolatalar, ona benzersiz bir şekilde çıkma teklif etmenize gerçekten yardımcı olabilir. Gül ile kalp şeklinde bir kutu çikolata ve sizinle dışarı çıkmak isteyip istemediğini soran bir not gönderebilirsiniz. Bu hareketin kesinlikle yüzüne bir gülümseme getireceğinden ve sizinle bir randevuya çıkmayı kabul edeceğinden eminiz. Ya da kendi başına çikolata yapmayı düşünebilir ve aynısını ona gönderebilirsin.

Dizi

6. Güzel Bir Elbise Al

Bu, ona çıkma teklif etmenin başka bir harika fikri. Tek yapmanız gereken, onun için bir elbise satın alıp içinde bir notla ona göndermek. Bunun için online alışveriş sitelerinden güzel bir elbise siparişi verebilirsiniz. Bir elbise siparişi verirken şık ve mütevazı olmasına dikkat edin. Kendini rahatsız edecek herhangi bir şey satın almaktan kaçının.

Dizi

7. Romantik Tarafınızı Ortaya Çıkarın

Ona çıkma teklif etmeden önce romantik yönünüzü ortaya çıkarmak her zaman yapılacak en iyi şeydir. Bunun için onun için bir şiir ya da birkaç yürekten satır yazmayı deneyebilirsiniz. Bu kesinlikle onu etkileyecek ve seninle çıkmaya direnmeyecek. Yazmada iyi değilseniz, o zaman onun için bir şeyler çizmeyi deneyebilir veya basit bir şekilde ona çıkma teklif etmeyi deneyeceğiniz bir video kaydedebilirsiniz.

Dizi

8. Ona Bir Şarkı Adayın

Melodik bir sesin varsa, ona her zaman bir şarkı adamayı deneyebilirsin. Şarkı söylemekte zorlanıyorsanız, bir radyoda veya TV programında ona bir şarkı adayabilirsiniz. Güzel sözler içeren romantik bir şarkıyı adamayı düşünebilirsiniz. Eminiz ki kızınız bu jestinizi çok sevecek ve kesinlikle sizinle bir randevuya çıkacak.

Ayrıca şunu okuyun: Partnerinizle Yapabileceğiniz ve İlişkinizden En İyi Şekilde Yararlanabileceğiniz 12 İlginç Şey

Yani, bunlar ona çıkma teklif etmenin romantik ve benzersiz yollarından bazılarıydı. Umarız bu yolları beğenmişsinizdir. Başka bir fikriniz varsa, aynı şeyi de yapabilirsiniz. Ona çıkma teklif etme konusunda ne düşünürsen düşün, onu teklifini kabul etmeye zorlama. Sakin ve sabırlı olmaya çalışın, bu eşinizle harika bir buluşma yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu